#16 2008-10-11 13:59:32

JotEmI

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 25
Punktów :   

Re: Milicja vs BTK

Kredens -> nigdzie w swoim poście nie napisałem, że byłeś stronniczy. Wiem, że potrafisz odłozyć urazę na bok i sędziować sprawiedliwie. Chodziło mi tylko o to, że inni (no dobra, Milicja ) nie będą zawierzać twojej obiektywności. Wciąż uważam, że to nie był dobry pomysł, abyś to właśnie ty sędziował ten mecz. Nie twierdzę, że gdyby robił to ktoś inny to udałoby się uniknąć tego całego zamieszania, ale prawdopodobieństwo jego wystąpienia byłoby raczej mniejsze Co do graczy Milicji... ja osobiście do nikog z nich nic nie mam, jestem nastawiony całkowicie neutralnie. Nie spotkałem się z żadną wrogością co do mojej osoby, chociaż skądinąd wiem, że faktycznie potrafią nieźle rzucić mięsem.

Offline

 

#17 2008-10-11 14:28:07

Szlol™

Emerytura

8532021
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 378
Punktów :   

Re: Milicja vs BTK

Gdybym Ja tam sędziował i widział to wszystko to odrazu wykluczył bym z całej ligi więc można powiedzieć że milicja miała farta...  Reszta mnie nie obchodzi. Są liderzy klanu którzy maja się zająć sytuacja w kalnie. Ja zajmuje się ligą i odrazu mówię że nie będę tolerował tego typu zachowania jak na tym wczorajszym sparingu BTK i Milicji. Kary będą surowe. I możecie mówić że macie to gdzieś, ok, ale pamietajcie, że poniekąd to świadczy o was. I to jak się zachowujecie na tych ligowych sparingach wpływa na wasza reputację. Więc radze uspokoić swój temperament i zacząć się zachowywać w sposób przyzwoity, bo aż zał mi dupe ściska jak na to wszystko patrze, i wierzcie mi że mam coraz mniejszą na to ochotę  ....

Offline

 

#18 2008-10-11 14:46:31

Kulica

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: Milicja vs BTK

Czesio no nie wiem jak mamy leciec w ilośc jak costało nam z 5 członkow ;]

Offline

 

#19 2008-10-12 20:34:50

Kosa

Serious Players

Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Milicja vs BTK

Od czego zacząc ... Przedewszystkim muszę przeprosic za zachowanie klanowiczów/klanowicza. Rzucę okiem na logi i ocenię. Sprawa jest taka że wziąłem kompa na stancję więc na weekendy nie mam internetu. (nie będę PC-ta woził autobusem)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hateandlove.pun.pl www.poddani-resnicka.pun.pl www.habanina23.pun.pl www.polskitruckworld.pun.pl www.aim.pun.pl