• Index
  •  » Info
  •  » Dodgaball Champions League Edition 1st

#1 2008-12-09 17:00:19

QuantumOfS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 8
Punktów :   

Dodgaball Champions League Edition 1st

Witam!

W związku z dużym zainteresowaniem ligą Szlol'a oraz jej zawieszeniem postanowiłem założyc specjalnie dla Was tą.Jest to pierwsza edycja Champion's League a będzie ich więcej jeżeli tylko zechcecie w niej uczestniczyc.

Pragnę zapewnic iż ta liga nie wymięknie.Nie jest to moja pierwsza liga w FPS'ach i wiem jak zajmowac się takim przedsięwzięciem.

Dodam iż poszukuję osób wyrażających chęc udostępnienia serwera na potrzeby ligi (sparów).

To tyle z ogłoszeń.Good Luck And Have Fun.

Z tego miejsca pragnę powiedziec iz to ze liga została stworzona przez członka =EoNN= nie znaczy ze jest noobska.

UWAGA
Dla wygranego Klanu oraz gracza w rozgrywkach solo jest przewidziana nagroda!
Nie jest to byle szajs .


Chętnych zapraszam na stronę : www.dbchampionsleague.pun.pl


http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=51b5994488e92ba3

Offline

 

#2 2008-12-09 17:41:36

Polifen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dodgaball Champions League Edition 1st

QuantumOfS napisał:

Witam!
Pragnę zapewnic iż ta liga nie wymięknie.Nie jest to moja pierwsza liga w FPS'ach i wiem jak zajmowac się takim przedsięwzięciem.

Sry ze sie czepiam, ale co rozumiesz przez FPS? Frames Per Secon? First Person Shooter? Jakos zadne znane mi rozwiniecie tego skroto nie pasuje.

Offline

 

#3 2008-12-09 17:49:27

QuantumOfS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dodgaball Champions League Edition 1st

Zły skrót ;/ z gory przepraszam.
Rozumiecie :P CS i te sprawy


http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=51b5994488e92ba3

Offline

 

#4 2008-12-09 20:10:50

Szlol™

Emerytura

8532021
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 378
Punktów :   

Re: Dodgaball Champions League Edition 1st

Regulamin:


1.Nie czitujemy
2.Nie bluznimy, nie obrazamy innych graczy
3.Nie campimy bo to hamskie ;/

Mam nadzieje ze reszty nie muszę pisac.



Haha... Widzę się postarałeś   Powodzenia!


Dodam że było bardzo duże zainteresowanie moją ligą nie dlatego że po prostu coś takiego powstało tylko dlatego że była ona bardzo dobrze zorganizowana, czego wzorem była moja poprzednia liga które trwała 2 miesiące. A ta nie wymiękła dlatego że ja jestem kiepski i niepoważny tylko dlatego że spora część osób biorących w niej udział nie brała mej pracy na poważnie.

Powodzenia w organizowaniu, choć z tego co widzę nie masz czego organizować.

Offline

 

#5 2008-12-09 21:54:19

QuantumOfS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dodgaball Champions League Edition 1st

A widzsz.Tutaj z kolei chodzi o to ze mnie totalnie mało kto traktuje powaznie.Liga będzie (mam nadzieje) nie gorzej zorganizowana niz Twoja .\A to ze Tobie nie wyszło nie oznacza ze jestes słaby i na odwrót tak jak sam powiedziałes.Ja Ciebie szanuje tak jak większosc graczy z małymi wyjątkami i staram się sobie zapewni podobną sytuację.A to czy mi wyjdzie czy nie wyjdzie to sie okaze .

Pozdrawiam


http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=51b5994488e92ba3

Offline

 

#6 2008-12-10 10:01:40

Szlol™

Emerytura

8532021
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 378
Punktów :   

Re: Dodgaball Champions League Edition 1st

To zacznij od napisania dobrego regulaminu mistrzostw bo bez tego to wszystko polegnie szybciej niż ci się wydaje. Mogę ci wkleić za wzór regulamin którego ja używałem do mistrzostw:


Regulamin  : 






I Wstęp.



*Poniższy Regulamin określa zasady funkcjonowania Mistrzostw.
W Regulaminie określone są prawa i obowiązki uczestników biorących udział w Mistrzostwach.


II Definicje.


*Mistrzostwa db, oficjalny turniej zorganizowany dla fanów gry „Soldat” o specjalizacji „db” którego organizatorami są Szlol* oraz Wykałaczka

*Zawodnik.  Osoba biorąca udział w Mistrzostwach

*Klan. Grupa Użytkowników, powiązanych ze sobą umiejętnością gry w ‘Soldat”

*Sędzia. Osoba zarządzająca i prowadząca mistrzostwa.



III Zasady Ogólne.


1.Zawodnikom niedozwolone jest:
   
a. Używanie wulgaryzmów i zwrotów mogących w jakikolwiek sposób naruszyć czyjąś godność,
b. Obrażanie innych osób
c. Stosowania wszelkiego rodzaju cheatów i innych modyfikacji mających na celu poprawić skuteczność gry zawodnika
d. Używania botów

2. Zawodnikowi dozwolone jest:

a. Wycofanie się z turnieju po uprzedniej konsultacji z organizatorem mistrzostw
b. Zmiany nicka w trakcie trwania turnieju po uprzedniej konsultacji z organizatorem mistrzostw


3. Za niestosowanie się do Regulaminu przez Zawodnika mogą zostać nałożone kary w postaci odejmowanych punktów bądź całkowite wykluczenie z mistrzostw


4. Organizator ligi w każdej chwili może wykluczyć zawodnika z turnieju bez konieczności informowania o tym.



Zasady Mistrzostw db : 


Sekcja [KLANY] :


I Rejestracja:


1. Udział w rozgrywkach może wziąć każdy klan posiadający minimum 3 członków
2. Udział w rozgrywkach mogą wziąć klany główne oraz ich akademie (jako klany osobne)
3. Przy zgłaszaniu klanu należy podać skład który weźmie udział w turnieju. (Zmiana składu w trakcie trwania mistrzostw jest dozwolona)
4. Klany zgłaszać do udziału w rozgrywkach mogą tylko ich Liderzy | V. Liderzy bądź osoby do tego wyznaczone przez Lidera klanu

II Turniej:


1. Mecze rozgrywane będą na 1 bądź kilku mapach specjalnie przygotowanych do mistrzostw.
2. Mapy do każdego meczu wybierane będą drogą losową przez organizatora ligi.
3. Mecz rozgrywany będzie do 3 wygranych setów jednej z drużyn.
4. Mecz rozegrany będzie na jednej mapie ze zmianą stron po każdym secie
5. Mecz rozgrywać będzie 8 osób po 2 na każdą z drużyn [ 2 vs. 2 vs. 2 vs. 2]
6. Czynnych graczy na mapie nie może być więcej jak 2 na jedna z drużyn. W przypadku zbyt dużej ilości graczy mecz zostaje zatrzymany do póki nadwyżka graczy nie zostanie zredukowana. Drużyna ma na usunięcie takich graczy 30 sec.
7. W przypadku braku w jednej z drużyn trzeciego gracza mecz jest kontynuowany. (brak zawodnika nie jest podstawą do pauzy)
8. W przypadku gdy jeden z zawodników przypadkowo opuścił grę mecz jest kontynuowany. (brak zawodnika nie jest podstawą do pauzy)
9. Sety rozgrywane będą do 20 zdobytych kill's jednej z drużyn.
10. W miarę możliwości wszystkim meczom przyglądał się będzie Sędzia na pozycji „Widz”
11. Klan musi się stawić na rozgrywki w ustalonym z góry terminie! Brak obecności oznacza wykluczenie klanu z ligi.
12. Kolejność Rozgrywek oraz ich terminy wybrane zostaną losowo
13. W rozgrywkach obowiązywał będzie następujący system punktowy :

1 Miejsce w meczu: 5 pkt
2 Miejsce w meczu: 3 pkt
3 Miejsce w meczu: 1 pkt
4 Miejsce w meczu: 0 pkt

13. W rozgrywkach grać będzie każdy z każdym.




Sekcja [SOLO]



I Rejestracja :

1. Udział w rozgrywkach może wziąć każdy gracz ‘db’
2. Zawodnicy zgłaszają się osobiście!


II Turniej:






1.  Mecze rozgrywane będą na 1 bądź kilku mapach specjalnie przygotowanych do mistrzostw.

2. Mapy do każdego meczu wybierane będą drogą losową przez organizatora ligi.
3. Mecz rozgrywany będzie do 3 wygranych setów jednego z zawodników.
4. Mecz rozegrany będzie na jednej mapie ze zmianą stron po każdym secie.
5. Mecz rozgrywany będzie 1vs1  vs  1vs1
6. W przypadku braku zawodnika należy poczekać 5 min. Jeśli zawodnik nie zjawi się, jego dorobek z meczu jest zerowy.
7. W miarę możliwości wszystkim meczom przyglądał się będzie Sędzia na pozycji „Widz”
8. Mecz rozegrany musi zostać w ustalonym z góry terminie!
9. Sety będą grane do 10 zdobytych kill's jednego z zawodników
10. Kolejność Rozgrywek oraz ich terminy wybrane zostaną losowo
11. W rozgrywkac obowiązywał będzie następujący system punktowy :

1 Miejsce w meczu: 5 pkt
2 Miejsce w meczu: 3 pkt
3 Miejsce w meczu: 1 pkt
4 Miejsce w meczu: 0 pkt


12. Zawodnicy turnieju podzieleni będą losowo na grupy w których zmierzy się każdy z każdym. Z fazy grupowej awansować będą tylko 2 osoby
13. Mecz może zostać przełożony w szczególnych przypadkach po wcześniejszym uzgodnieniem tego z organizatorem.








* Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu w każdej chwili.

Offline

 
  • Index
  •  » Info
  •  » Dodgaball Champions League Edition 1st

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extremeots.pun.pl www.gp2010rond.pun.pl www.eti2011r.pun.pl www.aliensar.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl