#1 2008-12-05 22:20:12

Szlol™

Emerytura

8532021
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 378
Punktów :   

Kilka Wyjasnień

Chcę poruszyć trochę nieprzyjemny temat. Otóż jest kilka osób niezadowolonych z pewnych układów które są w mistrzostwach. To samo było również w poprzedniej lidze.  A to ciągłe narzekanie na Ping, a to serwer laguje, a że jako organizator i sędzia zadecydowałem o czymś nie po waszej myśli, nawet na to że mapę złą wylosowałem o.O

Chciałbym wszystkich poinformować że organizowanie takiej ligi zajmuje bardzo dużo czasu. I nie polega to tylko na tym żeby siedzieć przed kompem i się patrzeć jak inni grają po 4 godziny dziennie. Oprócz tego trzeba zadbaż żeby każdy był poinformowany kiedy gdzie o której i z kim będzie grał. Muszę na bieżąco uzupełniać tabele na forum, odpowiadać na wasze pytania itd na GG. Wy tylko przeczytacie sobie o ktorej gdzie i z kim, przychodzicie na spara i macie juz wszystko gotowe i zaplanowane. Ludzie no trochę wyrozumiałości. Teraz mi się oberwało że musiałem przerwać mecz i go przełożyć bo mi serwer padł i wszystko się pochrzaniło.  Ja rozumiem że macie oczekiwania, ale nie przesadzajcie. Nie pomagacie mi w ten sposób i już napewno nie zachęcacie do dalszej pracy w tym kierunku zebyście się dobrze bawili. Jestem załamany ...


Szlol serwer WR wyłączony do odwołania.

Sparingi Ligowe odbywać się będą na serwerze KM. Jak chcecie gdzieś grać to prosze sobie zainwestować swoje pieniądze. Ja poczekam aż zaczniecie doceniam moją pracę...

pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-12-06 00:58:34

JotEmI

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 25
Punktów :   

Re: Kilka Wyjasnień

Szlol, nie zaczą doceniać... Ja organizowałem cztery takie eventy i zawsze tylko narzekali. Nie oczekuj, że teraz się coś zmieni. Choćbyś nie wiem jak się starał wszystkich nie zadowolisz, więc najlepiej miej głęboko w d**pie krytykę i rób dalej po swojemu.

Offline

 

#3 2008-12-06 07:25:26

Matiss

Fanta

1360843
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Kilka Wyjasnień

Wyłączając serwer za dużo nie zdziałasz. Tym posunięciem tylko zniechęcasz do DB jako trybu.

PS Czemu reszta graczy ma cierpieć za zachowanie kilku graczy po których nic innego nie można się było spodziewać?

Ostatnio edytowany przez Matiss (2008-12-06 07:31:36)

Offline

 

#4 2008-12-06 07:45:54

Davidolv

Fanta

7701697
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kilka Wyjasnień

omg to wyklucz z ligi kilku tych smialkow co narzekaja. Dopiero co wrocilem do DB i juz mi sie odechcialo.....

Offline

 

#5 2008-12-06 11:31:06

gipsio

Gods Of War

Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 75
Punktów :   

Re: Kilka Wyjasnień

JotEmI napisał:

więc najlepiej miej głęboko w d**pie

xD hehe


wiadomo, że organizacja ligi wiąże się z tym, że trochę (a nawet większość) graczy będzie miała jakieś "ale"... - to normalne No ale wiadomo, że szlol nie siedzi i nic nie robi...

Jak kogoś to nie przekona to niech sam zrobi własną ligę i zobaczymy xD

Offline

 

#6 2008-12-06 11:48:27

Venom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kilka Wyjasnień

nic tu sie nie da zrobic, to ze wylaczyles server to znaczy tylko ze chcesz sie schowac (bez urazy). Ja cie rozumiem bo tacy gracze potrafia naprawde wkurzyc, czlowiek sie napracuje a oni wogole ci sie nie odwdziecza... Tacy ludzie zawsz ebeda na tym swiecie i nic na to nie poradzisz, trzeba zyc z tymi trudnosciami ;/

Offline

 

#7 2008-12-06 12:12:10

Bentas

Elite of No Name

9370381
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 25
Punktów :   -1 

Re: Kilka Wyjasnień

o 22:05 Szlol poinformował mnie, że spar będzie w poniedziałek o 18:00 i niemożna zmienić terminu. Jak to ja wyraziłem swoje zdanie... 10minut puźniej pojawił się ten post. Szlol jak w jakiś sposób cię uraziłem to sorki, ale sądze, że termin mogliśmy ustalić wszyscy razem, żeby każdemu odpowiadał. Jeśli to z mojej winy server jest off, to jak ci to w jakiś sposób pomoże, moge wycofać się z ligi...

A co do tego, jako organizator jesteś bardzo dobry i ogólnie dużo dobrego wniosłeś na db. Teraz można cie porównywać z Jotekim który zrobił też ogromnie wiele. Więc nie wycofuj się, bo dobrze ci idzie sam organizowałem turnieje (inne gry za dużo by wymieniać) i zrezygnowałem bo niemam cierpliwości :P

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Bentas (2008-12-06 12:15:28)

Offline

 

#8 2008-12-06 12:20:28

Szlol™

Emerytura

8532021
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 378
Punktów :   

Re: Kilka Wyjasnień

Bentas to nie z twojej winy, a wycofując się z ligi byś mnie wkur***ił totalnie !

Serwer włącze w poniedziałek lub wtorek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inf.pun.pl www.ntsdnaruto.pun.pl www.hob.pun.pl www.wiedzminbpf.pun.pl www.tziz.pun.pl